مشاوره حقوقی آنلاین ، تلفنی و حضوری

دسترسی سریع و آسان در بزنگاه هایی که قرار است تصمیم گیری صحیح آینده ما را تضمین کند نیازمند مشورت با افرادی متخصص در آن حوزه می باشد، مخصوصاً امور حقوقی که تاثیر بسیاری در آینده شخص دارد، به طور متداول با آنها سر و کار داریم و ضرورت دارد که تصمیم گیری در این موارد با مشورت یک وکیل متخصص و متبحر در حوزه مورد نظر شما صورت گیرد. در پلتفرم داداپ سه روش برای کسب نظر از وکلای متخصص وجود دارد که می توانید از آنها بهره ببرید:

  • مشاوره حقوقی آنلاین
  • مشاوره حقوقی تلفنی
  • مشاوره حقوقی حضوری

در ادامه هر یک از این سه روش به طور جداگانه توضیح داده شده که شما میتوانید با توجه به نوع نیاز خود آن ها را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی آنلاین (صوتی و نوشتاری)

بهترین و سریع ترین راه برای کسب نظر از وکلای متخصص اخذ مشاوره حقوقی به صورت آنلاین است. مشاوره حقوقی آنلاین در پلتفرم داداپ به دو صورت صوتی و نوشتاری انجام می شود. 

مشاوره حقوقی آنلاین به صورت صوتی

در مشاوره حقوقی آنلاین به صورت صوتی برای سرعت و سهولت در پرسش، سوالات از وکلای داداَپ بجای تایپ از روش ضبط صدا و ارسال آن برای وکلا استفاده شده است ولی وکلای عزیز در پاسخ به سوالات شما کاربران گرامی به صورت مکتوب و مستند اقدام خواهند کرد تا قابلیت کپی و نسخه برداری از آن برای شما وجود داشته باشد. 

ما در اپلیکیشن داداپ با طراحی گزینه مشاوره صوتی راه را بر شما آسان نموده ایم تا با کمترین قیمت ممکن گره از مشکلات خود باز کنید و این امکان را فراهم آورده ایم که در هر ساعت از شبانه روز نسبت به مشاوره صوتی با وکلای متخصص در کمترین زمان ممکن در کنار شما باشیم و شما مشاوره ها و راهکار های مربوطه را دریافت نمایید.

شما کاربران گرامی می توانید با نصب نرم افزار داداَپ و یا از طریق سایت داداپ به نشانی daadapp.ir اقدام به طرح سوالات خود نمایید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت کنید.

مشاوره حقوقی آنلاین به صورت نوشتاری

همانطور که میدانیم از دیرباز مشاوره سنتی وکیل و موکل اغلب به صورت حضوری در محل کار وکیل انجام می پذیرفت و به دلیل عدم دانش فنی مراجعه کننده همواره با حاشیه و اظهار مطالب غیر مفید و غیر مرتبط با موضوع دعوی موجب هدر رفتن وقت طرفین و تحمیل هزینه مازاد برای مراجعه کننده می شد.

علاوه بر آن ارائه دقیق ترین و به روز ترین راهکار حقوقی و قضایی موضوع پرونده در مشاوره حضوری سنتی به دلیل لزوم پاسخ آنی و بداهه به سوالات گوناگون موکل امری بسیار دشوار و پیچیده و در مسائل غیر مبتلابه حقوقی حتی توسط حاذق ترین وکلا و متخصصین در این حوزه آسان نخواهد بود. به همین منظور ما در اپلیکیشن داداپ با طراحی گزینه مشاوره نوشتاری اقدام به ایجاد بستری برای ارائه خدمات حقوقی آنلاین به صورت متنی با نازل ترین قیمت ها کرده ایم که نیاز بخش عمده ای از مردم را که توانایی پرداخت حق المشاوره های حقوقی وکلا را ندارد بر طرف کند.

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین به صورت متنی

یکی از مزایای ارائه مشاوره حقوقی به صورت متنی این است که منجر به افزایش تمرکز و فراغ بال وکیل در ارائه پاسخ دقیق با دسترسی به منابع حقوقی مربوط و همچنین سرعت و دقت ارائه مطالب و مشاوره و از همه مهمتر سهولت دسترسی به وکیل توسط مراجعان در کلیه ساعات شبانه روز نموده است که در کنار سایر روش های تعبیه شده در داداپ پاسخگوی نیاز حقوقی امروز جامعه می باشد.

مشاوره متنی و ارائه خدمات اعم از انواع دادخواست های حقوقی، تنظیم شکواییه، تنظیم اظهارنامه، لایحه دفاعیه و انواع و اقسام خدمات حقوقی نوشتاری دیگر تنها گوشه ای از کار کرد مشاوره آنلاین حقوقی داداپ می باشد.

مشاوره حقوقی حضوری 

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به سراغ شاخص ترین و پرکارترین وکیل شهر یا منطقه خود رفته و او نیز معروف به تبحر و مهارت در حوزه وکالت بوده است حال پس از انجام گفتگو در خصوص پرونده و رد و بدل شدن مستندات  و مدارک متوجه می‌شوید ایشان در خصوص موضوع پرونده شما هیچ گونه تخصص و تبحری نداشته و ایشان به همین دلیل از پذیرش پرونده شما و طرح دعوی سر باز می زند. حال شما هستید وقت تلف شده و روحیه ای ناامید به علاوه هزینه ای که باید به عنوان حق المشاوره پرداخت کنید!

با توجه به اینکه پروانه صادره برای وکلا به صورت عام بوده و وکلا اجازه وکالت در تمامی دعاوی را دارا می باشند نباید اینگونه تصور کرد که ایشان تخصص مورد نیاز دعوی شما را نیز دارد. به همین دلیل است که اکثر وکلای محترم در اقدامی شایسته به صورت خود جوش حوزه فعالیت وکالتی خود را محدود به چند موضوع کرده اند و به اصطلاح به صورت تخصصی وکالت می کنند. متاسفانه کاربران و عموم مردم از این امر مطلع نبوده و بجای مراجعه به وکیل متخصص اقدام به عقد قرارداد با برخی موسسات حقوقی و یا کارچاق کن های حوزه وکالت می کنند که در نهایت باعث بروز ضرر و زیان به آنها می گردد.

پس یکی از موضوعاتی که کاربران گرامی به دنبال آن هستند شناسایی وکیلی که حوزه تخصصی آن مربوط به پرونده جریانی خود باشد تا بتواند بهترین خدمات حقوقی را از او دریافت کند.

دومین موضوع با اهمیت بالا مربوط به هزینه ی مشاوره حقوقی است که بسیاری از اشخاص به دلیل نا آگاهی از قیمت و با این تصور که هزینه پرداختی خارج از توان آنهاست اقدامی در این راستا نمی کنند و از مشاوره حقوقی محروم می شوند.

سومین موضوع پر اهمیت در خصوص عدم اطلاع از فاصله زمانی و مکانی است که کاربر و یا موکل باید برای دسترسی به وکیل طی کنند ، بسیار وکیل متخصص و کاربلد که در نزدیکی محل کار و زندگی شما مشغول به فعالیت هستند که از آن بی اطلاع هستید، حال سایت حقوقی داداَپ به عنوان یک کسب و کار اینترنتی در بستر فضای مجازی اقدام به ارائه خدماتی نموده که تمامی مشکلات فوق الذکر را برای شما حل نموده است.

داداپ با تقسیم بندی وکلا بر اساس تخصص آنها کار شما کاربران را برای شناسایی وکیل متخصص آسان نموده است زیرا با مراجعه به نرم افزار داداپ و انتخاب موضوع دعوی خود می توانید وکلای متخصص آن حوزه را مشاهده کنید. دیگر خدماتی که می توانید از این برنامه دریافت کنید اطلاع از هزینه مشاوره حضوری وکیل می باشد که به صورت رقابتی و با قیمت های مختلف موجود می باشد و کاربر می تواند با توجه به بودجه خود اقدام به اخذ مشاوره بکند. همچنین کاربران می توانند برای راحتی در رفت و آمد به دفتر وکیل نزدیک ترین وکیل متخصص در محل زندگی یا کار خود را پیدا و جلسه حضوری خود را هماهنگ کنند.
علاوه بر امکانات گفته شده پلتفرم داداپ اقدام به امتیاز دهی به وکلای ثبت نامی در سایت کرده است تا کاربران در بدو ورود به سایت و برای انتخاب وکیل معیار رضایت مندی کاربران از وکلا را نیز مدنظر قرار دهند.
 

با توجه به این که تمامی خدمات ارائه شده در داداپ توسط وکلای متخصص صورت می گیرد کاربران و موکل های گرامی می توانند با اطمینان از اینکه این مشاوره ها مستند و مستدل می باشد اقدامات حقوقی خود را پیگیری کند. همچنین با توجه به سیستم پرداخت آنلاین حق المشاوره در نرم افزار داداپ اطمینان خاطر همکاران ما در ارائه مشاوره نسبت به دستمزد اعلامی تامین می گردد.